Korporatīvie pasākumi

„Expo Cafe” darbinieki sevi ir pierādījuši kā atsaucīgu un profesionālu ēdināšanas komandu, kas ar prieku apkalpos Jūsu uzņēmuma rīkotās konferences un sanāksmes, Ziemassvētku pasākumus, balles, jubilejas, sporta spēles, saliedēšanas pasākumus, prezentācijas un citus Jūsu uzņēmumam svarīgus notikumus. Dodamies arī izbraukuma banketos.

Lai Jūsu uzņēmuma pasākuma mielasts izdotos nevainojams, uzklausīsim Jūsu ieceres un vēlmes, piedāvāsim mūsu ēdienkartes sortimentu vai arī izstrādāsim individuālu ēdienkarti. Protams, svinīgi pasākumi nav iedomājami bez kliņģera vai tortes – piedāvājam pasūtīt torti ar Jūsu uzņēmuma logotipu vai fotoattēlu. „Expo Cafe” profesionālie viesmīļi parūpēsies par Jūsu viesu labsajūtu, bet kokteiļmeistari noorganizēs nevainojamu bāru jebkurā pasākumā.

Esam gatavi dalīties ar idejām telpu un galda dekorēšanā, jo mākslinieciski noformēts svētku galds ir solis uz panākumiem!

Nodrošinām jebkura veida banketam, arī izbraukuma banketam, visu nepieciešamo aprīkojumu – mēbeles, teltis, traukus, galda piederumus, galdautus u. c., kā arī galdu novākšanu pēc svinībām. Inventāra noma <<lasīt vairāk>>

„Expo Cafe” piedāvā lielisku iespēju rīkot banketus Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā trīs konferenču zālēs (ietilpība 80–500 cilvēki) un arī divās Izstāžu centra hallēs, kas piemērotas grandioziem banketiem.