Kafijas pauzes

„Expo Cafe” komanda lepojas ar lielu un bagātīgu pieredzi kafijas paužu organizēšanā. Mēs ik gadu apkalpojam daudzu semināru, konferenču, kongresu un izstāžu organizatoru rīkotās kafijas pauzes un svinīgās pieņemšanas.

Mēs profesionāli noorganizēsim Jūsu semināru, konferenču vai sanāksmju kafijas pauzes, nodrošinot ātru un kvalitatīvu apkalpošanu. Piedāvājam Jums gan nelielas kafijas pauzes ar tēju, kafiju, saldajām un sāļajām uzkodām, gan lielāku un bagātīgāku pusdienu un vakariņu piedāvājumu semināru vai konferenču dalībniekiem. Laipni aicinām Jūs izteikt savas vēlmes un esam gatavi pielāgot mūsu izstrādātās kafijas paužu ēdienkartes Jūsu vēlmēm, vajadzībām un budžetam.

„Expo Cafe” nodrošinās visu nepieciešamo aprīkojumu – traukus, galda piederumus, galdautus u. c., kā arī galdu dekorēšanu un novākšanu. Inventāra noma <<lasīt vairāk>>

Mēs piedāvājam lielisku iespēju rīkot seminārus, konferences un kongresus Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā trīs konferenču zālēs (ietilpība 80–500 cilvēki) un divās Izstāžu centra hallēs, kas piemērotas pasākumiem ar lielu dalībnieku skaitu.